Различен аршин и едно приказваме друго правиме
#11 Removed user 05.03.2015 23:08
Killer icemen from mars
14 Posts

юнайтед Знаеш ли кога го напусвах след като ми написа че му е писнало с такива като мене да се занимава и да му губят ценното време които само се оправдават и не зачитат като останалите които заслужават помилване защото са честни !!! Ето това запали барута !!! Иначе не мислех да го псувам но просто това бе плюнка в лицето ми и нямаше как да да понеса тази обида !!!

#12 Myrtle_Beach 06.03.2015 01:37
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Човек трудно може да си сдържи нервите при такива обстоятелства...

#13 Removed user 06.03.2015 03:11
Killer icemen from mars
14 Posts

<blockquote><h3>Myrtle_Beach написа:</h3>Човек трудно може да си сдържи нервите при такива обстоятелства...</blockquote>
Каквото ти е отношението спрямо един човек , тогава ще бъде и неговото спрямо тебе !!! Така от както свят светува !!!

#14 Corinthians 06.03.2015 09:44
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Защо спря до постваш e-mail-ите, които ти пращам ... докато спря да ти изнася ли ?
И как в един момент админа стана виновен, че е заключил отбора, които нарушава правилата. Извинявам се, че ми писна от подобни глупости и схеми и как постоянно съм защитавал нечий интереси, а дори незнам как се казват въпросните хора. Просто когато има проблем се дискутира и при разум от другата страна съм решил да дам шанс на отбора заради толкова години труд е това вече няма да стане. Някой наруши ли правилата ЗАКЛЮЧВАНЕ без размисъл и шанс за 1-ви 2-ри и т.н. пъти. Спазвайте правилата и няма да имате проблеми.

И запомнете едно аз в тази игра фавирити нямам.

#15 Removed user 06.03.2015 10:24
Killer icemen from mars
14 Posts

А тука сега на хората кажи защо помилва шумен,вавилон и фк струйново който сега се казва с друго име при положение че имаха отбори касички и нередовни трансфери по 10 млн всеки един не общо !!! Изслуша ги по телефона ги по телефона обещаха :П бате повече няма да си правя касички и нередовни трансфери за милионни , а когато се стигна до моя случай със мене два дена се държеше сейно съм някакъв парцал абсолютно неуважение не желание за разговор още от началото като единственото нещо което аз разбтах как : какъв шанс бе ти сии нарушител и трябва да си поемеш отговорност писна ми от такива хора като тебе !!!Аз трябва да поема отговорност е тука си порав А КАКВА ОТГОВРОНОСТ ПОЕМАТ 3-МАЦАТА ХУБАВЦИ МИСЛИТЕЛИ С 5-6 КАСИчКИ ИЛИ АЗ ТРЯБВА ДА ПОЕМА ОТГОВОРОНОСТ СЪС ЗАКЛючВАНЕ НА ОТБОРА СИ А ТЕ Е НЯМА ПРОБЛЕМИ ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ДО СЛЕДВАшИЯ ПЪТ !!!Как хората да очакват да ти вярват като помилваш 3-мцата с по 5-6 касички и ни обясняваш как не сме гледали от другата страна и да имаме МАЛКО РАЗБИРАНЕ И КАК НА ВСИ ТРЯБВА ДА СЕ ДАВА шПАНС ДА БЪДЕ ИЗЛУшАН а когато 1 потребител като мене който най-учтиво те помоли да говориш с него да му влезеш в положението който не отрича какво е направил" за разлика от шумен който и досега във темата си пише как са го натопили горкия той ,,а получи само унижение ,неприязъм нямал време да се занимава с такива като мене а имаше с такива като шумен ,вавилон и струйново и споле се чудишабе как лил и този дето да се връща къде а на село ми дръпнаха една майна елемантарно е е всеки в тази игра би ме разбрал защо нервите ми издържаха при тази откровенна гавра и различен аршин ти какво обяснявай аз фавирити нямам ама истината е следната : ОТБОРИ СЪС 5-6 КАСИчКИ БЯХА ПОМИЛВАНИ А ОТБОР КОЙТО ИМАшЕ 1 ОТБОР И ТО НЕ КАСИчКА И НЕРЕДОВЕН ТРАНСФЕР ЗАКЛючЕН КАКВО ИСКАш ГОВОРИ ТОВА СА ФАКТИТЕ 2 ЕДНАКВИ СЛУчАЯ С МАЛКОТО ИЗКЛючЕНИЕ чЕ ПРИ ЕДИНИЯ ИМАМЕ ТОчЕНЕ НА 5-6 ОТБОРА ЗА ДЕСЕТКИ МИЛИОННИ КРЕДИТА А ПРИ ДРУГИЯ 1 ОТБОР КОЙТО Е РАЗВИТ НЕ Е ТОчЕН И НЕ Е ИЗВЪРшВАН ТРАНСФЕР НО ОТНОшЕЕНЕИЕТО СПРЯМО ДВАТА СЛУчАЯ КОРЕННО РАЗЛИчЕН И МОЖЕш ДА КАЖЕш АЗ ФАВИРИТИ НЯМАМ И НАЙСТИНА ЛИ МИСЛЕТЕ чЕ СЛЕД ТЕЗИ ГОДИНИ СЕ ОТНАСЯМ НЕСЕРИОЗНО СЪС ИГРАТА И ДРУГОТО ДАВАМ шАНС НА ВСЕКИ КОЙТО Е ИЗКРЕН И ОСЪЗНАЛ ГРЕшКАТА СИ !!!тОВА СА ФАКТИТЕ И ХОРАТА ВЕчЕ ГО ЗНАЯТ !!!и САМО НЕ МИ КАЗВАЙ чЕ СИ МИ ДАЛ шАНС ЗАщОТО АЗ ТАКЪВ НЯМАХ А ПОЛУчИХ САМО УНИЖЕНИЕ И НЕПРИЯЪМ ОТ ТВОЯ СТРАНА ЗАТОВА БЯХ ОБИДЕН И ТЕ НАПСУВАХ НЕщО КОЕТО НЕ СЕ ГОРДЕЯ НО КОГАТО чОВЕК ВИДИ ТАКОВА ОТНОшЕНИЕ ОТРЪщА СЪС СЪщОТО !!!! Направи анкета като токова си прав в тази ситуация да видим какво ще кажат играчите във двата случая да видим играчите какво мислят кой е прав в тази ситуация !!!СМЕЕш ЛИ !!!Готов ли си да се рискуваш ??? ЗАко хората гласуват за тебе повече отколко за мене ще ти се оабдя по телефона и ще ти извиня обаче ти си страхливец и знаеш че всияки играчи като изклщчим по милост останалите бой скаутчета всички ще се съгласят че имаш двойни стандарти които прилагаш само на избрани лица и не даваш шанс на останалите !!!Направи анкетата да те видим !!!

#16 FC United 06.03.2015 11:35
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

Вижда се че момчето си е осъзнал грешката и има голямо желание за игра и трябва да му се даде последен шанс.Дс трябва твърда ръка срещу мултитата и наказанието трябва да е в кредит,да речем троен размер от този който е е направил врътката.

#17 Removed user 06.03.2015 12:47
Killer icemen from mars
14 Posts

<blockquote><h3>FC United написа:</h3>Вижда се че момчето си е осъзнал грешката и има голямо желание за игра и трябва
да му се даде последен шанс.Дс трябва твърда ръка срещу мултитата и наказанието
трябва да е в кредит,да речем троен размер от този който е е направил врътката.</blockquote>
За мене ако имаше еднакъв критерии за даване на шанс какъвто получиха 3-мата споменати нарушители преди мене , наказателни точки и последно предупреждение все пак за нередовни трансфери и дума не може да става или за точене на касичка тей като аз не съм точил Балкан Белоградчик нито съм вземал играчи от този отбор !!! Да някаква глоба съгласен , макар че Вавилон,шумен и фк струйно не получиха глоба но съм съгласен и с това действие но все пак това си е лично мое мнение а аз съм просто грешка бях просто един от играчите нищо повече !!!!

#18 FC United 06.03.2015 13:44
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

Най-добре се извини на админа,кажи му че се разкайваш и дано ти дсде шанс,наистина щом няма трансфери или прехвърляне на играчи не е голям грях.

#19 Corinthians 06.03.2015 13:47
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

http://www.shampioni.com/?act=forum&case=viewtopic&id=6390